Львів —
театралізовані екскурсії,  
“Шевченківський гай”

2 дня / 1 ніч + 2 ночі в потязі

1 день
18:26 Відправляємось потягом з Одеси до Львова.

2 день
06:33 Прибуваємо у м. Львів. Зустрічаємось з представником фірми.
Переїзджаємо до готелю громадським транспортом. Поселяємось. Снідаємо.

09:00 Театралізована екскурсія «Львів середньовічний»
(10 акторів, прокат середньовічних костюмів, реквізит для театралізованих постановок, оригінальний сценарій)

Львів Середньовічний — це не просто театралізована екскурсія. Це вистава з вашою участю. На три години Ви потрапляєте у часи лицарів, дворян та купців.
Як справжні колишні мандрівники, ми з вами зайдемо в місто, і з цього моменту починається Ваша подорож по середньовічному Львову! У місті живуть різні люди, представники багатьох національностей. Коли минатимемо старі квартали: Вірменський , Русинський, Єврейський, доведеться стати мимовільним свідком (а часом й учасником) різних побутових історій того часу.
Зустрінемо Митника і писаря, селянку і возного, старого єврея, ката, спудея… та немало ще кого тут зустрінеш. Різні історії трапляються в цих кварталах! Провідник розповість, а вони покажуть, як тут тече життя, як іде торгівля.
У кожної нації свої святині, ми обов’язково відвідаємо їх: Кафедральний католицький храм, Вірменський собор, Домініканський костел, Православний храм Успіння Богородиці, руїни Синагоги «Золота роза». Зустрінемося з тим, хто керує містом. І якщо зумієте бути гречними і доброзичливими, то Мер і його чиновники таки вручать Вам грамоту — свідчення того, що Ви побували в славному граді Львові, з правдивою датою… XVI — XVII століття.
13:00 Обідаємо.

Екскурсія підземеллями Львова.
Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найвідоміші львівські підземелля, які знаходяться під єзуїтським костелом. Тут ми оглянемо оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.) Далі прямуємо до підземель Аптеки-музею, які колись слугували винним погребом. По дорозі відвідуємо лабораторію алхіміка та заглянемо у підвали колишнього домініканського монастиря.

Вільний час

3 день
Виселення з номерів. Валізи можна буде залишити в камері схову.
09:00 Снідаємо. Переїзджаємо до Шевченківського гаю громадським транспортом.
10:30- 12:00 Екскурсія у парку «Шевченківський гай» у Львові – музеї під відкритим небом. Він розташований недалеко від парку «Високий замок», на території, яку місцеві називають Кайзервальд. Тут Ви можете побачити близько 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України. Вся територія Шевченківського гаю поділена на шість маленьких сіл, в яких зібрані експонати із певних регіонів: Бойківщина, рівнинне Закарпаття, Лемківщина, Львівщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Такі ж самі назви мають і міні-села. Тут Ви зможете зайти до хати, яка побудована ще у 1749 році. Допоможуть Вам уявити господарське життя у цих регіонах водяний млин, вітряк, сукновальня, тартак, кузня, олійниця, які тут розміщені. До речі, тут, поміж всіх світових скансенів, зібрана найбільша кількість старовинних храмів.

13:00-14:00 Обід

14:20-17:20 Театралізована екскурсія «Львів кавовий»
(2 актора; частування гарячим шоколадом, кавою та гадання на кавовій гущі)

Темний, солодкий, бадьорливий напій !!!! Без нього важко уявити ранок. Його аромат змушує розширюватися ніздрі і манить, манить, манить… Це, звичайно, Кава! А кава нерозривно пов’язана зі Львовом. Тут від неї нікуди  дітися. Великі й маленькі кав’ярні … Кава по-турецьки, по-віденськи, по-львівськи … а ще десятки варіантів приготування цього напою. Львів’яни не можуть уявити своє життя без кави.
Скільки відомих людей були завзятими «кавоманами»? Скільки творів написано в кафе? Скільки прийнято іспитів? А скільки веселих і смішних, сумних і трагічних історій відбулося у Львівських кав’ярнях?
Давайте пройдемося по місцях кавовій слави. Почуємо цікаві розповіді про далеке й недалеке минуле. По кавових місцях вас проведуть самі жителі, які спеціально прибули з минулого… з часу найбільшого розквіту львівських кав’ярень. Не дивуйтеся їх одягу: капелюшкам, тростинкам, метеликам — адже Львів’яни консервативні. І для кожного з них все пов’язане з кавою — є цілим ритуалом.
А хочете дізнатися про своє майбутнє? Вам його розповість сам благословенний напій (так-так, Вам поворожать на гущі …). Уперед по кав’ярнях! Історія Львівських кав’ярень чекає на вас! Кава холоне!

Вільний час, прощання з містом.
Переїзд до залізничного вокзалу громадським транспортом.
20:40 Відправляємось потягом до Одеси.

4 день
08:59 Прибуваємо до Одеси.

Вартість програми на групу 15 осіб — 1800 грн/ос.

До вартості входить: 1 ночівля в готелі або хостелі підвищеного класу; харчування: 2 сніданки,2 обіда; гід супроводжуючий по програмі, екскурсії та екскурсійні програми : театралізовані екскурсії «Львів середньовічний», «Львів кавовий» , е кскурсія підземеллями Львова; екскурсія краєзнавчим музеєм «Шевченківський гай»; страхування.

До вартості не входить:
квитки на потяг Одеса-Львів-Одеса (оріентовано купе 450 грн), вечері.

Варіанти пішохідних екскурсій:
Австрійський Львів, Маємо честь запросити до Львова, Інтер’єри Оперного театру

Варіанти виїздних екскурсій: Ідеальна Жовква, Замки Львова, Карпатський трамвай, скали Довбуша та Гошівський монастир, Скельний форт Тустань.

— С Т В О Р Ю Й Т Е  В А Ш І  Т У Р И  Р А З О М  З  Н А М И !

+38 093 131 8656  +38 067 808 7652  +38 050 054 0124

Легко позвонить - и Вы сэкономите своё время на поиск туров.
В разговоре мы услышим Ваши пожелания, и предложим наилучшие для Вас впечатления.
Так Ваши деньги принесут вам больше удовольствий.
Мы создаём все условия, чтобы вы отдыхали.