Львів — театралізоване шоу, квест,
ро
змальовування пряників, “Шевченківський гай»

2 дня / 1 ніч + 2 ночі в потязі

1 день
18:26 Відправляємось потягом з Одеси до Львова.

2 день
06:33 Прибуваємо у м. Львів. Зустрічаємось з представником фірми.
06:30-07:00 Переїзджаємо до хостелу громадським транспортом. Поселяємось.
08:00-08:45 Снідаємо.
09:00 – 12:00 Театралізована екскурсія «Львів середньовічний»
Львів Середньовічний — це не просто театралізована екскурсія. Це вистава з вашою участю. Кілька хвилин після знайомства з нами — і на три години Ви потрапляєте у часи лицарів, дворян та купців. У нас є такий особливий ключ, який відкриє цей портал.
Як справжні колишні мандрівники, ми з вами зайдемо в місто, і з цього моменту починається Ваша подорож по середньовічному Львову! У місті живуть різні люди, представники багатьох національностей. Коли минатимемо старі квартали: Вірменський, Русинський, Єврейський, доведеться стати мимовільним свідком (а часом й учасником) різних побутових історій того часу.
Зустрінемо Митника і писаря, селянку і возного, старого єврея, ката, спудея… та немало ще кого тут зустрінеш. Різні історії трапляються в цих кварталах! Провідник розповість, а вони покажуть, як тут тече життя, як іде торгівля.
У кожної нації свої святині, ми обов’язково відвідаємо їх: Кафедральний католицький храм, Вірменський собор, Домініканський костел, Православний храм Успіння Богородиці, руїни Синагоги «Золота роза». Зустрінемося з тим, хто керує містом. І якщо зумієте бути гречними і доброзичливими, то Мер і його чиновники таки вручать Вам грамоту — свідчення того, що Ви побували в славному граді Львові, з правдивою датою… XVI — XVII століття.

Майстер-клас
Пропонуємо цікавий майстер-клас  з розмальовування медових пряників-фігурок Це проста в приготуванні випічка з чарівним пряним ароматом кориці, гвоздики й імбиру. При оздобленні цих пряників ви, перетворите просту випічку в справжній витвір мистецтва. Власноруч створені шедеври  зможете скуштувати  на місці, або забрати з собою!
13:00-14:00 Обід
Екскурсія підземеллями Львова.
Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найвідоміші львівські підземелля, які знаходяться під єзуїтським костелом. Тут ми оглянемо оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.) Далі прямуємо до підземель Аптеки-музею, які колись слугували винним погребом. По дорозі відвідуємо лабораторію алхіміка та заглянемо у підвали колишнього домініканського монастиря

Вільний час

3 день
Виселення з номерів. Валізи можна буде залишити в камері схову.

09:00-09:45 Сніданок . Переїзд до Шевченківського гаю громадським транспортом..

10:30- 12:00 Екскурсія у парку «Шевченківський гай» у Львові – музеї під відкритим небом. Він розташований недалеко від парку «Високий замок», на території, яку місцеві називають Кайзервальд. Тут Ви можете побачити близько 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України. Вся територія Шевченківського гаю поділена на шість маленьких сіл, в яких зібрані експонати із певних регіонів: Бойківщина, рівнинне Закарпаття, Лемківщина, Львівщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Такі ж самі назви мають і міні-села. Тут Ви зможете зайти до хати, яка побудована ще у 1749 році. Допоможуть Вам уявити господарське життя у цих регіонах водяний млин, вітряк, сукновальня, тартак, кузня, олійниця, які тут розміщені. До речі, тут, поміж всіх світових скансенів, зібрана найбільша кількість старовинних храмів.

13:00-14:00 Обід

14:20-16:20 КВЕСТ «Львівські таємниці» Захоплююча гра, яка дозволяє не тільки показати свій розум та спритність, але й у вигляді гри пізнати старовинний Львів.
Перед початком квесту група поділяється на команди та отримує загальні інструкції. Кожен капітан команди отримує першу підказку одночасно за сигналом.
Потім команди розходяться в різних напрямках згідно інструкцій отриманих у підказці у вигляді вірша. На кожному наступному пункті призначення їх очікує завдання, після успішного вирішення якого команда отримує наступну підказку з орієнтиром місця знаходження Другий станції.
Всі команди будуть проходити ті самі станції, але в різній послідовності, не перетинаючись один з одним. Виконавши останнє завдання отримують точну адресу місця скарбу і біжать туди наввипередки.
Вільний час, прощання з містом.
Переїзд до залізничного вокзалу громадським транспортом.
20:40 Відправляємось потягом до Одеси.

4 день
08:59 Прибуваємо до Одеси.

Вартість програми на групу 15 осіб – 1760 грн/ос., 25 осіб — 1650 грн./ос.

До вартості входить:1 ночівля в готелі або хостелі підвищеного класу; харчування:2 сніданки,2 обіда; гід супроводжуючий по програмі, екскурсії та екскурсійні програми :
театралізована екскурсія «Львів середньовічний» обота 10 акторів, прокат середньовічних костюмів, реквізит для театралізованих постановок, оригінальний сценарій), екскурсія підземеллями Львова; екскурсія краєзнавчим музеєм «Шевченківський гай», квест «Львівські таємниці» , вхідні квитки у Шевченківський гай, майстер-клас «Розпис пряників» (входить 1 великий пряник, 3 маленькі пряники + подарунок молочний коктейль); транспорт вокзал – готель, страхування, пам’ятна стінгазета.

До вартості не входить:
к
витки на потяг Одеса-Львів-Одеса (оріентовано 250 грн),
вечері (можливо приготувати в хостелі).

Варіант театралізованої екскурсії:
Театралізована екскурсія
«Львів кавовий» (до вартості входить робота двох акторів у костюмах; частування гарячим шоколадом, кавою та гадання на кавовій гущі).

Варіанти майстер-класів:
Марципановий майстер-клас
Особливий захід, який проводить особисто наш шоколатьє. Під час майстер-класу учасників вчать власноруч готувати цукерки та розповідають про ті тонкощі шоколадної справи, без яких солодощі не можуть стати особливими. До того ж, гості дізнаються багато цікавих і незвичних фактів про марципан та шоколад.
Тривалість 1 год. Вартість – 70 грн.

Іграшка з лляних ниток
Кізонька завжди була символом достатку, недарма ще й досі по деяких регіонах «водять козу» на свято Меланки. Даний майстер-клас достатньо простий та доступний для розуміння. Ви швидко та легко зможете зробити цікаву та неповторну іграшку.
Тривалість 2 год. Вартість – 55 грн.

Виливання шоколадки з левами
Леви у Львові скрізь: вони ховаються у скверах поміж деревами, дрімають обабіч вулиць, посміхаються перехожим з фасадів будинків. Їх тут тисячі! Після нашого майстер-класу кожна дитина матиме свого лева, вилитого з шоколаду.
Тривалість 1 год. Вартість – 60 грн.

Лялька — мотанка
На цьому майстер-класі майстриня навчить вас робити традиційну ляльку-мотанку. З давніх давен вона була оберегом в українській родині. Кожна мама робила своїй дитині ляльку, щоб та гралась. Мотанка є втіленням добра і лагідності, духовним зв’язком між старшим та молодшим поколінням.
Тривалість 2 год. Вартість – 55 грн.

 

Легко позвонить - и Вы сэкономите своё время на поиск туров.
В разговоре мы услышим Ваши пожелания, и предложим наилучшие для Вас впечатления.
Так Ваши деньги принесут вам больше удовольствий.
Мы создаём все условия, чтобы вы отдыхали.