Тури по Україні на власному автомобілі
Слюсаревское лісництво – 600-річний дуб – Партизанські землянки – Савраньський ліс і “джакузі” – Графітний кар’єр – ГЕС – Вузькоколійка – Старий млин – Виставка різьблених шедеврів

2 дні

Запрошуємо тих, хто полюбляє подорожувати на власному автомобілі в мальовничий край нашої України.

Відстань: 80 км
Місце зустрічі: 09:00 траса Е95 Київ- Одеса, поворот на Саврань (48°08’10.2?N+30°17’53.5?E).
Бажаючі приїхати на день раніше зможуть розташуватися в номері готелю (м. Гайворон, узгоджується додатково) або в наметі на узліссі Савранского лісу (48°05’44.1?N+30°12’20.3?E) – Слюсаревське лісництво.

1 день: Слюсарево – Саврань – Гайворон
Зустріч групи гідом-провідником Савранського лісу біля гостинного джерела “Огруд” (48°08’13.4?N+30°14’12.2?E)
Екскурсія-Прогулянка по лісництву: дендрологічний парк закоханих “Олена”, Музей лісу, ” 600-річний дуб”. Прогулянка по дубовому масиву Савранського лісу до землянок партизанської бази “Буревісник”. Вільний час – лісові повітряні ванни, атмосферний відпочинок під покровом дубів, кленів і під трелі птахів.
Переїзд у Саврань. Обід у кафе.
Відпочинок у вербовому гаї в Савранського “джакузі” із прогулянкою на о. Любові – місце сили. Купання, насолода пейзажним місцем і активні ігри.
Переїзд у с. Завалля. Сонячне селфі на тлі ландшафтної грандіозності графітового кар’єру.
Переїзд у Гайворон. Розміщення на ніч у готелі “Нептун” на березі ріки Південний Буг.

2 день: Гайворон
Континентальний сніданок у готелі. Відпочинок на березі ріки. Виїзд, оглядова екскурсія по м. Гайворону, слухаємо цікаві історії пам’ятних технічних знаків ЗИС-5 і паровоза МТ-202, єдиного в Україні.
Відвідаємо Краєзнавчий музей та виставку унікальних дерев’яних скульптур Григорія Пилипишена.
Для бажаючих – майстер-клас: створимо собі особистий оберіг-ляльку з листів кукурудзи.
Екскурсія в Музей вузькоколійки – побудемо усередині вагонів, побачимо локомотив, паровоз, снігоочисник, вимірник шляху.
Обід у кафе.
Екскурсія по Гайворонській ГЕС.
Переїзд у с.Соломія. Відпочинок на річці у “Старого млина”.

Для бажаючих є можливість проїхати діючою на сьогодняшній день вузькоколійкою з поверненням від станції г. Бершадь. Відправлення з Гайворону в 17:25, повернення – до 20:00.

Нарикінці – обмінюємося враженнями, та й з побажаннями один одному нових зустрічей і доброго шляху – роз’їжджаємося по своїх рідних містах.

Для тих, хто продовжує з нами в наступному модуль-турі, або виїжджає додому ранком – можемо замовити ночівлю у готелі, або, за бажанням – місце для установки намету.

Вартість, при групі від 10 осіб: 640 грн.
У вартість входить: екскурсійне обслуговування, проживання – 1 ніч, харчування по програмі – сніданок, 2 обіди, супровід організаторами.
У вартість не входить: трансфер до місця зустрічі й назад, майстер- клас – 20 грн., проїзд по вузькоколійці, особисті витрати.

Легко позвонить - и Вы сэкономите своё время на поиск туров.
В разговоре мы услышим Ваши пожелания, и предложим наилучшие для Вас впечатления.
Так Ваши деньги принесут вам больше удовольствий.
Мы создаём все условия, чтобы вы отдыхали.
Турфирма ViDi ( ВиДи )